Artykuł: Nowoczesne zadaszenie tarasu

Taras to wyjątkowe miejsce odpoczynku i relaksu. W okresie letnim na tarasie koncentruje się życie rodzinno-towarzyskie. Miejsce to powinno mieć wyjątkowy charakter. Scala Plastics, wyłączny przedstawiciel niemieckiego producenta Verasol®, oferuje szereg sprawdzonych rozwiązań w zakresie zadaszenia tarasów.

Zadaszenia z kolekcji Greenline wykonane jest z wysokiej jakości aluminium, malowanego proszkowo, które dostępne są w dwóch kolorach: białym oraz antracytowym.

Solidną konstrukcję pokrywają płyty poliwęglanowe o grubości 16 mm, w trzech kolorach do wyboru:

  • przezroczystym,
  • dymnym,
  • opalowym.

Na zamówienie dostępne są również zadaszenia z wypełnieniem szklanym.

Zastosowanie płyt komorowych o grubości 16 mm gwarantuje wytrzymałość na duże obciążenie śniegiem oraz odporność na silne podmuchy wiatru. Do wyboru mamy 21 standardowych wymiarów zadaszeń od 3 do 7 metrów szerokości oraz od 2 do 4 metrów głębokości. Dzięki specjalnej konstrukcji w zadaszeniach Verasol® możliwa jest duża rozpiętość między dwoma wspornikami. System rynnowy do odprowadzania wody deszczowej w zadaszeniach Verasol® został wbudowany w konstrukcję. Sprawia to, że taras wygląda bardzo estetycznie.

Dodatkowe wyposażenie tarasu

Przesuwna ściana szklana Greenline

Zadaszenia Verasol® można wyposażyć w niezwykle estetyczny i funkcjonalny system ścian przesuwnych, dzięki którym możemy korzystać z tarasu od wczesnej wiosny do późnej jesieni. Luksusowe ściany przesuwne dają możliwość zamknięcia zadaszenia tarasowego, chroniąc go przed działaniem warunków atmosferycznych, ale pozwalają zachować maksymalny kontakt z ogrodem. Pełne ściany ze szkła bezpiecznego o grubości 10 mm zapewniają maksymalną przejrzystość, dzięki czemu otwarty efekt zadaszenia tarasu nie zostaje utracony.

SCALA PLASTICS przesuwna ściana szklana Greenline SCALA PLASTICS przesuwna ściana szklana Greenline

Markizy Greenline

Dla zadaszeń Greenline dedykowane są specjalne zacieniające i nastrojowe markizy, które:

  • są proste do samodzielnego montażu,
  • można czyścić w temperaturze 30 stopni,
  • dostępne są w kolorze antracytowym i kremowobiałym.
SCALA PLASTICS Markizy Greenline SCALA PLASTICS Markizy Greenline

Aluminiowa ściana boczna

Firma Verasol® dla zapewnienia komfortu wprowadziła do oferty aluminiowe ściany boczne, które dostarczane są w standardowym wymiarze lub istnieje możliwość zamówienia wg indywidualnego wymiaru.

SCALA PLASTICS Aluminiowa ściana boczna SCALA PLASTICS Aluminiowa ściana boczna

Artykuły z tej samej kategorii