Inspiracja: Veldy – nowa odsłona dekoracji ściennych

Producent: KAEM

Naklejki na ścianę to dobrze znany sposób z jednej strony na odświeżenie wnętrza, z drugiej na przesłonięcie niedoskonałości ściany. Na rynku istnieje wiele artykułów dekoracyjnych różniących się nie tylko wzorem i kolorem, ale również materiałem, z którego zostały wykonane. To właśnie surowiec odgrywa decydującą rolę podczas oceny efektu końcowego, czyli podczas podziwiania ozdoby naklejonej już na ścianę. Odklejanie się elementów, bliki odbijające się od błyszczącej powierzchni lub trudności z demontażem to wady z jakimi do tej pory spotkali się Klienci.
Marka Veldy wprowadza surowiec, który swoją jakością i funkcjonalnością znacznie przewyższa inne. Wszystkie naklejki sygnowane tym prestiżowym logo wykonane są z weluru. Ten szlachetny materiał cechuje przede wszystkim elegancki wygląd. Pochłania promienie słoneczne, dzięki czemu z każdego miejsca pomieszczenia wygląda równie atrakcyjnie. Utrzymanie go w czystości, również nie sprawia kłopotów – wystarczy przetrzeć go zwilżoną ściereczka. Specjalistyczny klej, zapewnia optymalne przywarcie naklejki oraz, w razie potrzeby, bezproblemowe odklejenie ozdoby od ściany.
Wybierając więc ozdoby do Państwa domów, warto wziąć pod uwagę wszystkie te cechy. Szczegółowe informacje na temat dostępnych wzorów oraz wariantów kolorystycznych znajdą Państwo w punktach sprzedaży oraz w katalogach produktów Veldy.