Inspiracja: UST-M sp.zo.o Tomaszów Mazowiecki, Piaskowa 124a

Producent: UST-M

Firma UST-M Sp. z o.o. to polski producent filtrów do wody, systemu centralnego odkurzania i instalacji sanitarnych. UST-M posiada w swojej ofercie filtry do użytku domowego i przemysłowego, pozwalające w prosty i ekonomiczny sposób poprawić jakość wody. Oferowany przez firmę komfortowy system centralnego odkurzania Vacu USM jest przyjazny dla alergików i pomaga utrzymać porządek bez dużego wysiłku i zbędnego hałasu. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, wysoko wykwalifikowanej kadrze oraz nowoczesnemu parkowi maszynowemu produkty firmy to gwarancja najwyższego bezpieczeństwa i jakości, a także przykłady innowacyjnych rozwiązań służących zdrowiu i komfortowi użytkowników.

Wieloletnie doświadczenie w zakresie produkcji, własny dział konstrukcyjny i technologiczny, własne składy magazynowe, wysoko wykwalifikowana kadra oraz nowoczesny park maszynowy, stawiają firmę wśród najlepszych w branży.

Stałe inwestycje w unowocześnienie procesów produkcyjnych oraz zaangażowanie wszystkich pracowników pozwalają nam na utrzymanie doskonałej jakości produktów przy ich konkurencyjnej cenie.

Produkcja i montaż w Polsce dają gwarancję bardzo wysokiej jakości naszych filtrów i instalacji.

Produkowane przez USTM wyroby są w pełni bezpieczne. Posiadają wszystkie niezbędne atesty, certyfikaty i świadectwa, dopuszczające je do stosowania w budownictwie oraz do kontaktu z wodą.

Nasza oferta nie ogranicza się do produkcji. Świadczymy również usługi w zakresie doradztwa, a także pomagamy w montażu oraz obsłudze naszych urządzeń. Lokalizacja w centrum Polski zapewnia sprawną i szybką logistykę każdego zamówienia.

Marka ustm staje się coraz bardziej rozpoznawalna
i dobrze kojarzona zarówno w kraju jak i na rynkach europejskich
i wschodnich.
Grono zadowolonych klientów stale się powiększa. Dołącz do nich i Ty!!!
Zapraszamy do współpracy!

UST-M Sp. z o. o. to:
- polska firma - polski kapitał w 100%
- produkcja i montaż w Polsce - wysoka jakość wyrobów
- innowacyjne technologie
- wsparcie funduszy unijnych
- nowoczesny park maszynowy
- fachowa kadra
- doświadczeni i zaangażowani pracownicy
- własne składy magazynowe
- lokalizacja w centrum Polski - gwarancja sprawnej logistyki