Inspiracja: Nowa taśma w ofercie marki SCLEY - Samurajska precyzja

Producent: KAEM

Precyzyjna taśma malarska *572* wykonana ze specjalnego, impregnowanego papieru ryżowego. Sprowadzany z Japonii papier ryżowy charakteryzuje się wyjątkową wytrzymałością na naprężenia mechaniczne. Jest bardzo cienki, dzięki czemu nie pozostawia odznaczeń pomiędzy malowanymi powierzchniami – to bardzo ważna cecha podczas malowania bardzo gładkich powierzchni oraz detali. Delikatne krepowanie zapewnia komfort zastosowania przy łukach oraz krzywiznach.
Dzięki odporności na promienie UV oraz temperaturę, taśmę można pozostawić na ścianie wewnątrz pomieszczenia nawet do 60 dni. W tym czasie nie musimy się martwić, taśma nie odklei się i nie pozostawi śladów kleju na ścianie. Jest wygodna w użyciu – można ją łatwo przerwać nie używając noża czy nożyczek.
Podsumowanie:
 Cienka
 Wytrzymała
 Delikatnie krepowana
 Do 60 dni pozostawienia na ścianie
 Nie odkleja się
 Nie pozostawia śladów kleju
 Nie pozostawia charakterystycznego rantu na bardzo gładkich powierzchniach

Opis zdjęcia: Precyzyjna taśma malarska 572 wykonana jest z cienkiego i wytrzymałego papieru ryżowego o charakterystycznym pomarańczowo-żółtym zabarwieniu.
Opis piktogramów: Na etykiecie taśmy znajdują się piktogramy opisujące jej dane techniczne: możliwość pozostawienia na ścianie do 60 dni, średnią siłę klejenia oraz idealnie równe krawędzie przy odcięciu malowanych powierzchni.